Nacházíte se na stránce:    DSP Hagibor  »  Titul

DSP Hagibor – vítáme vás!

DSP HagiborŽidovská obec v Praze (ŽOP) je registrovaným poskytovatelem řady sociálních služeb a Domov sociální péče Hagibor (DSPH) je jedním z jejích největších projektů. Hlavním posláním tohoto projektu je poskytovat široký výběr sociálních služeb seniorům, kteří přežili šoa. Patří sem zejména zajištění příjemného ubytování, sociální a ošetřovatelská péče, kvalitní strava, sociálně-terapeutické služby, skupinové a individuální aktivity. Speciální důraz je kladen na individuální přístup ke každému člověku a zachování lidské důstojnosti i v nepříznivých životních situacích.

Nabízíme široké spektrum odborných služeb v oblasti fyzioterapie a ergoterapie.

Máme smlouvu se zdravotními pojišťovnami: VOZP (201), ZP MV (211) a OZP (207). Můžeme poskytovat rehabilitační služby také dle našeho platného ceníku, který naleznete na webových stránkách www.dsphagibor.cz v sekci: „ke stažení". Pokud nás potřebujete, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: rehabilitace@kehilaprag.cz nebo ergoterapie@kehilaprag.cz či na telefonu 226 235 255.

Věřte, budete velmi spokojeni.

 

Zpět

Domov pro seniory

Domov pro seniory
Služba Domov pro seniory (trvalý pobyt v DSPH) nabízí klientům takové bydlení a péči, aby si klienti mohli v maximální míře zachovat takový způsob života, na který byli zvyklí ze svých domovů, s ohledem na potřeby a práva ostatních klientů.
Podrobnosti

Odlehčovací služby

Odlehčovací služby
Odlehčovací služba umožňuje osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich domově, změnit na krátkou dobu prostředí se zajištěním potřebné péče.
Podrobnosti

Denní stacionář

Denní stacionář
Služba Denní stacionář usiluje o udržování kvality života seniorů, kteří v důsledku zhoršení svého zdravotního stavu a mírného snížení soběstačnosti již potřebují během dne určitou pomoc či dohled druhé osoby.
Podrobnosti

Novinky z Hagiboru

Dopolední koncert

18. prosince 2018
Aneta Majerová - klavír
Stanislava Mihalcová - zpěv
Úterý 10:30h - koncertní sál

Beseda s Janem Žáčkem

11. prosince 2018
Deset hvězd - Deset synagog
Úterý 10:30h - koncertní sál
09. prosince 2018 Pěvecký sbor
26. listopadu 2018 Autorská beseda
20. listopadu 2018 Koncert studentů
Zobrazit všechny novinky

Naše projekty

Svět na stoleWe build a community

Naši partneři

American Jewish Joint Distribution Committee (JDC)MPSVNadační fond obětem holocaustu je nezisková organizace, kterou zřídila Federace židovských obcí ČR v roce 2000Ministerstvo obrany ČR
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.