Nacházíte se na stránce:    DSP Hagibor  »  Titul

DSP Hagibor – vítáme vás!

DSP HagiborŽidovská obec v Praze (ŽOP) je registrovaným poskytovatelem řady sociálních služeb a Domov sociální péče Hagibor (DSPH) je jedním z jejích největších projektů. Hlavním posláním tohoto projektu je poskytovat široký výběr sociálních služeb seniorům, kteří přežili šoa. Patří sem zejména zajištění příjemného ubytování, sociální a ošetřovatelská péče, kvalitní strava, sociálně-terapeutické služby, skupinové a individuální aktivity. Speciální důraz je kladen na individuální přístup ke každému člověku a zachování lidské důstojnosti i v nepříznivých životních situacích.

Nabízíme široké spektrum odborných služeb v oblasti fyzioterapie a ergoterapie.

Máme smlouvu se zdravotními pojišťovnami: VOZP (201), ZP MV (211) a OZP (207). Můžeme poskytovat rehabilitační služby také dle našeho platného ceníku, který naleznete na webových stránkách www.dsphagibor.cz v sekci: „ke stažení". Pokud nás potřebujete, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: rehabilitace@kehilaprag.cz nebo ergoterapie@kehilaprag.cz či na telefonu 226 235 255.

Věřte, budete velmi spokojeni.


Upozornění pro klienty využívající autodopravu DSP Hagibor

na 24.12 nepřijímáme žádné předobjednávky

31.12 lze objednávat jízdy pouze tzv. "na ihned"

děkujeme za pochopení

 

Kontaktní centrum v DSPH


Domov pro seniory

Domov pro seniory
Služba Domov pro seniory (trvalý pobyt v DSPH) nabízí klientům takové bydlení a péči, aby si klienti mohli v maximální míře zachovat takový způsob života, na který byli zvyklí ze svých domovů, s ohledem na potřeby a práva ostatních klientů.
Podrobnosti

Odlehčovací služby

Odlehčovací služby
Odlehčovací služba umožňuje osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich domově, změnit na krátkou dobu prostředí se zajištěním potřebné péče.
Podrobnosti

Denní stacionář

Denní stacionář
Služba Denní stacionář usiluje o udržování kvality života seniorů, kteří v důsledku zhoršení svého zdravotního stavu a mírného snížení soběstačnosti již potřebují během dne určitou pomoc či dohled druhé osoby.
Podrobnosti

Novinky z Hagiboru

Veselí zpěváci

27. února 2019
Veselí zpěváci - účinkuje seniorský sbor Remedium Praha
koncertní sál - středa 10:30h

Nový rok a světová náboženství

22. ledna 2019
Nový rok a světová náboženství beseduje Jan Neubauer
Koncertní sál - úterý 10.30h
16. ledna 2019 Poezie okamžiku
16. ledna 2019 Koncert studentů
13. ledna 2019 Koncert dětí
Zobrazit všechny novinky

Naše projekty

Svět na stoleWe build a community

Naši partneři

American Jewish Joint Distribution Committee (JDC)MPSVNadační fond obětem holocaustu je nezisková organizace, kterou zřídila Federace židovských obcí ČR v roce 2000Ministerstvo obrany ČR
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.